Fellépések

Időpont Település Helyszín Megjegyzés
2018. január 9.
kedd 10.00 óra
Szentes
Farkas Antal
Utcai Tagóvoda
újévköszöntő
2018. január 30.
kedd 13.00 óra
Budapest Terézvárosi Magyar-Angol,
Magyar-Német Két Tannyelvű
Általános Iskola
farsangi mulatság
2018. január 31.
szerda 10.00 óra
Kiskunhalas Tiszti Klub farsangi mulatság
2018. február 1.
csütörtök 9.00 és 10.00 óra
Lajosmizse Meserét Lajosmizsei
Napközi Otthonos Óvoda
farsangi mulatság
2018. február 2.
péntek 10.00 óra
Vácduka Brunszvik Teréz
Óvoda
farsangi mulatság
2018. február 2.
péntek 17.00 óra
Nyárlőrinc Nyárlőrinci Óvoda
(Művelődési Ház)
farsangi mulatság
2018. február 5.
hétfő 11.00 óra
Bicske Városi Óvoda farsangi mulatság
2018. február 6.
kedd 9.30 óra
Tápiógyörgye Óvoda farsangi mulatság
2018. február 7.
szerda 10.00 óra
Budapest Gyerekkuckó Óvoda
(XVI. ker.)
farsangi mulatság
2018. február 8.
csütörtök 9.30 óra
Gyál Gyáli Tulipán Óvoda farsangi mulatság
2018. február 9.
péntek 9.00 és 10.00 óra
Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
farsangi mulatság
2018. február 9.
péntek 15.00 óra
Mindszent Keller Lajos Városi Könyvtár
és Kulturális Központ
(a Móricz Zsigmond Utcai
Óvoda rendezvényén)
farsangi mulatság
2018. február 10.
szombat 14.00 óra
Tiszakürt Művelődési Ház
és Könyvtár
farsangi mulatság
2018. február 12.
hétfő 8.00 óra
Táborfalva Táborfalvai Napraforgó
Óvoda
farsangi mulatság
2018. február 12.
hétfő 10.00 óra
Jakabszállás Jakabszállási Óvoda farsangi mulatság
2018. február 14.
szerda 10.00 óra
Budapest Csillebérci
Cseperedő Óvoda
farsangi mulatság
2018. február 15.
csütörtök 10.00 óra
Tarnaszentmiklós Óvoda farsangi mulatság
2018. február 16.
péntek 10.00 óra
Budapest Erdőszéle Óvoda farsangi mulatság
2018. február 16.
péntek 17.00 óra
Dunántúl zártkörű rendezvény farsangi mulatság
2018. február 19.
hétfő 9.00 és 10.00 óra
Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
Az eltáncolt papucsok
zenés mese
2018. február 20.
kedd 9.00 óra
Budapest "Fehér Kavics"
Kelenföldi Református Óvoda
Szélházi Jankó
zenés mese
2018. február 20.
kedd 11.15 óra
Budapest Napsugár Összevont
Óvoda
farsangi mulatság
2018. február 21.
szerda 9.00, 10.45
és 14.00 óra
Kecskemét Hírös Agóra
Ifjúsági Otthon
Az eltáncolt papucsok
zenés mese
a Varázsszőnyeg
keretében
2018. február 21.
szerda 16.30 óra
Kecskemét Békabölcsi
Családi Napközi
farsangi mulatság
2018. február 22.
csütörtök 10.00 óra
Kunmadaras Kálvin utcai Óvoda farsangi mulatság
2018. február 23.
péntek 10.00 óra
Nyársapát Szarka Mihály
Művelődési és Szabadidőközpont
farsangi mulatság
2018. február 26.
hétfő 10.00 óra
Kadafalva Kadafalvi Óvoda farsangi mulatság
2018. március 2.
péntek 9.00 és 10.00 óra
Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
tavaszköszöntő
2018. március 9.
péntek 10.30 óra
Lajosmizse Meserét Óvoda és Bölcsőde
Rákóczi utcai Tagintézménye
tavaszköszöntő
2018. március 12.
hétfő 9.00 óra
Ladánybene Általános Iskola tavaszköszöntő
2018. március 12.
hétfő 14.45 óra
Gellénháza Gellénházi Óvoda Március 15.
2018. március 13.
kedd 10.30 óra
Dömsöd Petőfi Sándor Oktatási
és Művelődési Központ
Március 15.
2018. március 13.
kedd 14.30 óra
Kunszentmárton Művelődési Központ
Március 15.
2018. március 14.
szerda 8.30 óra
Nemesszalók Nemesszalóki Óvoda Március 15.
2018. március 14.
szerda 10.30 óra
Halimba Hársfa Óvoda Március 15.
2018. március 14.
szerda 16.00 óra
Siófok Kálmán Imre
Kulturális Központ
Március 15.
2018. március 19.
hétfő 9.00 és 10.00 óra
Kecskemét Szivárvány Óvoda tavaszköszöntő
2018. március 20.
kedd 10.00 és 11.00 óra
Rácalmás Rácalmás Művelődési Ház
és Könyvtár
tavaszköszöntő
2018. március 21.
szerda 9.30 és 10.30 óra
Pásztó Pásztó Városi
Önkormányzat Óvodája
tavaszköszöntő
2018. március 22.
csütörtök 9.00 és 10.00 óra
Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
húsvét
2018. március 23.
péntek 10.00 óra
Nagykörű Nagykörűi Művelődési Ház
és Községi Könyvtár
húsvét
2018. március 24.
szombat 13.00 óra
Budapest Radnóti Miklós
Művelődési Ház
húsvét
2018. március 24.
szombat 16.00 óra
Ballószög Faluház és Könyvtár húsvét
2018. március 25.
vasárnap 17.00 óra
Pápa Jókai Mór Művelődési
és Szabadidő Központ
Szélházi Jankó
zenés mese
2018. március 29.
csütörtök 10.15 és 11.00 óra
Szeged
Tündérkert Óvoda
és Mini Bölcsőde
húsvét
2018. április 7.
szombat 16.00 óra
Kecskemét Libri Könyvesbolt
(Malom Központ)
Az eltáncolt papucsok
zenés mese
2018. április 12.
csütörtök 9.00 és 10.00 óra
Lajosmizse Meserét Lajosmizsei
Napközi Otthonos Óvoda
tavaszköszöntő
2018. április 17.
kedd 10.00 óra
Mezőkovácsháza Négy Évszak
Óvoda
környezetvédelmi műsor
2018. április 18.
szerda 9.30 óra
Budapest Montessori Mária
Kétnyelvű Óvoda
és Bölcsőde
tavaszköszöntő
2018. április 19.
csütörtök 10.00 óra
Nógrádszakál Könyvtár Katyika meg Matyika
zenés mese
2018. április 20.
péntek 10.00 óra
Kecskemét Bárányka Óvoda A kenyeres legény
zenés mese
2018. április 20.
péntek 15.15 óra
Kecskemét Árpádvárosi
Csigabiga Óvoda
tavaszköszöntő
2018. április 22.
vasárnap 11.30 óra
Szentes Szentesi Felsőpárti Óvoda
Százszorszép Tagóvoda
tavaszköszöntő
2018. április 24.
kedd 16.00 óra
Budapest Gyerekkuckó Óvoda
(XVI. ker.)
Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!
2018. április 26.
csütörtök 9.00 és 10.00 óra
Kecskemét Szivárvány Óvoda Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!
2018. április 26.
csütörtök 16.00 óra
Budapest Gyerekkuckó Óvoda
2. sz. telephelye
(XVI. ker.)
Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!
2018. április 30.
hétfő 11.30 óra
Adony Közösségi-Kulturális
Központ és Könyvtár
(Városi Majális)
Májusfa állítás
2018. április 30.
hétfő 16.00 óra
Mezőkomárom Könyvtári, Információs
és Közösségi Hely
2018. május 1.
kedd 11.00 óra
Nádudvar Pásztormajális
(Emőd tó)
Májusfa állítás
2018. május 1.
kedd 16.00 óra
Tolmács Közösségi Ház Májusfa állítás
2018. május 5.
szombat 11.00 óra
Budakalász VI. Kalászi
Kocsi Fesztivál
2018. május 9.
szerda (egész nap)
szervezés alatt a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
2018. május 12.
szombat 13.00 óra
Városföld Általános Iskola pünkösd
2018. május 14.
hétfő 10.00 óra
Lajosmizse Meserét Óvoda és Bölcsőde
Rákóczi utcai Tagintézménye
2018. május 16.
szerda (egész nap)
szervezés alatt a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
2018. május 17.
csütörtök 13.00 óra
Nógrádsáp Hétszínvirág Óvoda
2018. május 17.
csütörtök 17.00 óra
Budapest Csillebérci
Cseperedő Óvoda
Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!
2018. május 18.
péntek 9.00 és 10.00 óra
Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
2018. május 23.
szerda 10.00 óra
Szécsény Óvoda Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!
2018. május 24.
csütörtök 9.00 óra
Endrefalva Könyvtár pünkösd
2018. május 24.
csütörtök 15.30 óra
Paks Paksi Benedek Elek Óvoda
Kishegyi úti Tagóvoda
Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!
2018. május 26.
szombat 11.30 óra
Kecskemét-
Hetényegyháza
Nyíri erdő a Muzsikál az erdő
keretében
2018. május 26.
szombat 13.30 óra
Fülöpjakab
2018. május 27.
vasárnap 16.00 óra
Balatonkenese Városháza előtti tér
(Nemzetközi Gyermeknap)
Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!
2018. május 28.
hétfő 10.00 óra
Budapest Gyerekkuckó Óvoda (XVI. ker.)
Hermina utcai Tagóvoda
2018. május 30.
szerda 10.00 óra
Budapest Napsugár Összevont
Óvoda
Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!
2018. május 31.
csütörtök 8.30 óra
Dáka Óvoda
2018. május 31.
csütörtök 11.00 óra
Bakonysárkány Községi Könyvtár
2018. június 1.
péntek 10.00 óra
Kiskunhalas Református EGYMI
Kiskunhalasi Tagintézmény
Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!
2018. június 2.
szombat 14.00 óra
Attala Művelődési Ház Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!
2018. június 5.
kedd (egész nap)
szervezés alatt a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
2018. június 6.
szerda 9.00 óra
Ladánybene Általános Iskola Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!
2018. június 8.
péntek 10.30 óra
Kunmadaras Széchenyi utcai Óvoda Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!
2018. június 8.
péntek 15.30 óra
Püspökladány
2018. augusztus 1.
szerda 17.30 óra
Kecskemét
Hírös Agóra
Ifjúsági Otthon
Meseudvar
2018. augusztus 12.
vasárnap 18.00 óra
Balatongyörök XV. Györöki Bor és Dal
Fesztivál
2018. augusztus 31.
péntek 15.30 óra
Budapest Eszterlánc Bölcsőde Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!
2018. október 5.
péntek 10.30 óra
Tamási Könnyü László
Városi Könyvtár
2018. december 5.
szerda 9.30 és 10.30 óra
Budapest Albertfalvai Óvoda Mikulásváró műsor
2018. december 6.
csütörtök 10.30 óra
Kecskemét
Bíró Lajos
utcai Óvoda
Mikulásváró műsor
2018. december 6.
csütörtök 17.00 óra
Kecskemét Az Univer Product Zrt.
rendezvényén
Mikulásváró műsor
2018. december 9.
vasárnap 10.00 óra
Nyárlőrinc
Maspex Olympos Kft. Mikulásváró műsor

 

K O R Á B B I  F E L L É P É S E K

2 0 1 7

Időpont Település Helyszín Megjegyzés
december 19. Kecskemét Békabölcsi
Családi Napközi
karácsonyváró műsor
december 18. Kecskemét Nagytemplom karácsonyváró műsor
a "Karácsonyi Csillagszóró"
keretében
(2 előadás)
december 17. Nyárlőrinc Sportcsarnok karácsonyváró műsor
december 16. Mezőkomárom Könyvtári, Információs
és Közösségi Hely
karácsonyváró műsor
december 16. Balatonszőlős Közösségi Ház
és Könyvtár
karácsonyváró műsor
december 15. Lakitelek Szivárvány Óvoda Luca nap
december 14. Kecskemét Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár
karácsonyváró műsor
december 13. Ladánybene Általános Iskola Luca nap
december 12. Budapest Gyerekkuckó Óvoda (XVI. ker.)
Hermina utcai Tagóvoda
karácsonyváró műsor
december 11. Kecskemét A Repülőkórház
rendezvényén
Mikulásváró műsor
december 11. Lajosmizse Meserét Lajosmizsei
Napközi Otthonos Óvoda
karácsonyváró műsor
(2 előadás)
december 10. Gyömrő Hankó István
Művészeti Központ
Luca nap
december 10. Kecskemét BÁCSVÍZ Zrt. Mikulásváró műsor
december 9. Attala Könyvtár karácsonyváró műsor
december 9. Gyöngyöstarján Integrált Közösségi
és Szolgáltató Tér
Luca nap
december 8. Kecskemét Természet Háza
(a Kiskunsági Nemzeti Park
mikulás ünnepélye)
Mikulásváró műsor
december 7. Lajosmizse Folplast Kft. Mikulásváró műsor
december 7. Jakabszállás Jakabszállási Óvoda Mikulásváró műsor
december 6. Dunaföldvár Marcipán Cukrászda Mikulásváró műsor
december 6. Fülöpszállás Biczó Csárda
és Lovaspanzió
Mikulásváró műsor
december 6. Kecskemét Klapka utcai Bölcsőde Mikulásváró műsor
december 6. Lajosmizse Meserét Óvoda és Bölcsőde
Rákóczi utcai Tagintézménye
Mikulásváró műsor
december 5. Kecskemét Az Univer Product Zrt.
rendezvényén
Mikulásváró műsor
december 5. Kecskemét Szabadkai Utcai Óvoda Mikulásváró műsor
december 5. Kecskemét Békabölcsi
Családi Napközi
Mikulásváró műsor
december 5. Monor Monori
Szivárvány Óvoda
Mikulásváró műsor
december 4. Kunbaracs Művelődési Ház Mikulásváró műsor
december 4. Budapest Zöldágacska Óvoda Mikulásváró műsor
december 3. Kecskemét Bajor Étterem és Vendégház
(az Axon Kábelgyártó Kft.
rendezvényén)
Mikulásváró műsor
december 1. Kecskemét A Bács-Kiskun Megyei
BV Intézet
rendezvényén
Mikulásváró műsor
november 26. Kecskemét Főtér
(Téli Fesztivál)
karácsonyváró műsor
november 24. Kecskemét Bárányka Óvoda Állatok a tanyán
november 15. Lajosmizse Meserét Óvoda és Bölcsőde
Rákóczi utcai Tagintézménye
Állatok a tanyán
november 13. Lakitelek Szivárvány Óvoda Márton nap
november 11. Albertirsa Móra Ferenc
Művelődési Ház
Márton nap
november 10. Budapest Mocorgó Óvoda Márton nap
november 10. Budapest Rákospalotai Kertvárosi
Összevont Óvoda
Vácrátót téri Tagóvoda
Márton nap
november 9. Cegléd Széchenyi úti Óvoda Márton nap
(2 előadás)
november 7. Budapest "Fehér Kavics"
Kelenföldi Református Óvoda
A kenyeres legény
november 3. Budapest Erdőszéle Óvoda Márton nap
október 27. Szeged Tündérkert Óvoda
és Mini Bölcsőde
A tökfilkó szolgáló
október 26. Mezőkomárom Könyvtári, Információs
és Közösségi Hely
szüreti mulatság
október 17. Öcsöd József Attila
Művelődési Ház
szüreti mulatság
október 14. Gyömrő Villa Gyömrő
(GyömrőTök Családi Nap)
A tökfilkó szolgáló
október 10. Abádszalók Ember Mária
Városi Könyvtár
szüreti mulatság
október 9. Ladánybene Általános Iskola szüreti mulatság
október 8. Hódmezővásárhely Őszi Hetek
rendezvénysorozat
szüreti mulatság
október 7. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
október 6. Budapest Szent Gellért Óvoda szüreti mulatság
október 5. Öregcsertő Könyvtár, Információs
és Közösségi Hely
szüreti mulatság
a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
október 5. Uszód Könyvtár, Információs
és Közösségi Hely
szüreti mulatság
a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
október 5. Dunaszentbenedek Könyvtár, Információs
és Közösségi Hely
szüreti mulatság
a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
október 4. Vaskút Vaskúti Általános
Művelődési Központ
(Rendezvényterem)
szüreti mulatság
a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
október 4. Gara Könyvtár, Információs
és Közösségi Hely
szüreti mulatság
a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
október 4. Dávod Dávodi Forrás Általános Iskola
és Könyvtár
szüreti mulatság
a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
szeptember 30. Szolnok Tiszai hajósok tere Az 5. Tiszai Hal Napja
keretében
szeptember 30. Budapest Rákoshegyi Közösségi Ház "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
szeptember 29. Budapest Rákospalotai Óvoda
Régi Fóti úti Tagóvoda
Szent Mihály nap
szeptember 28. Kecskemét Szivárvány Óvoda Szent Mihály nap
szeptember 27. Karcag Karcagi Református
Általános Iskola
szüreti mulatság
szeptember 27. Kunmadaras Széchenyi utcai Óvoda Szent Mihály nap
szeptember 26. Lajosmizse Meserét Lajosmizsei
Napközi Otthonos Óvoda
szüreti mulatság
(2 előadás)
szeptember 22. Perbál Perbáli
Mézeskalács Óvoda
szüreti mulatság
szeptember 21. Mindszent Károly Óvoda szüreti mulatság
szeptember 20. Tolnanémedi Községi Közművelődési
Könyvtár
szüreti mulatság
szeptember 19. Szeged Tündérkert Óvoda
és Mini Bölcsőde
szüreti mulatság
szeptember 16. Békéscsaba Csaba Gyöngye
Kulturális Központ
Jaminai Közösségi Háza
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
szeptember 9. Kunbaracs Művelődési Ház szüreti mulatság
augusztus 26. Boldog Ujváry Ferenc
Művelődési Ház és Könyvtár
előtti tér
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a Paprikafesztivál
keretében
augusztus 20. Szolnok Tiszai hajósok tere "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
az Örökség Fesztivál
keretében
augusztus 20. Jászberény Szentháromság tér "Érik a ropogós cseresznye"
nyári műsor
augusztus 19. Lakitelek Kultúrművek
(Tőserdei Pálinkaház
Étterem)
"Érik a ropogós cseresznye"
nyári műsor
a Tiszavilág Fesztivál
keretében
augusztus 6. Győr Dunakapu tér "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a Győri Művészeti
és Fesztiválközpont

szervezésében
július 27. Kecskemét Leskowsky Hangszergyűjtemény "Érik a ropogós cseresznye"
nyári műsor
a Kong a Bongó
nyári tábor keretében
július 22. Balatonudvari Strand "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a Művelődési Ház
szervezésében
július 13. Kecskemét Leskowsky Hangszergyűjtemény "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a Kong a Bongó
nyári tábor keretében
július 12. Kecskemét Hírös Agóra
Ifjúsági Otthon
Az eltáncolt papucsok
zenés mese
a Meseudvar
keretében
július 2. Kecskemét Guba park "Beültettem kis kertemet"
környezetvédelmi műsor
július 1. Tar Csevice forrás "Beültettem kis kertemet"
környezetvédelmi műsor
a Muzsikál az erdő
keretében
június 30. Kecskemét Széchenyi sétányi
Bölcsőde
"Beültettem kis kertemet"
környezetvédelmi műsor
június 23. Budafok Budafoki
Szomszédok Piaca
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a Piactéri Mesék
keretében
június 22. Kecskemét Leskowsky Hangszergyűjtemény "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a Kong a Bongó
nyári tábor keretében
június 16. Kecel Keceli Óvoda
(Művelődési Ház)
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
június 10. Székesfehérvár Városház tér "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
az Ünnepi Könyvhét keretében
a Vörösmarty Mihály Könyvtár
szervezésében
június 9. Rácalmás Rácalmási
Manóvár Óvoda
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
június 7. Szentes Farkas Antal
Utcai Tagóvoda
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
június 5. Gyömrő Tájház pünkösdi műsor
június 4. Zamárdi Jegenye tér pünkösdi műsor
június 2. Jakabszállás Általános Iskola "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
június 2. Kecskemét Deák tér "Beültettem kis kertemet"
környezetvédelmi műsor
a Környezetvédelmi Világnap
keretében
május 31. Dunaföldvár Dunaföldvári Bölcsőde "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
május 30. Ladánybene Általános Iskola "Érik a ropogós cseresznye"
nyárköszöntő műsor
május 28. Madaras Művelődési Ház "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
május 28. Lakitelek-Tőserdő Szabadstrand "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a Muzsikál az erdő
keretében
május 27. Mohács Mohácsi Jenő
Városi Könyvtár
Szélházi Jankó
zenés mese
május 27. Kecskemét Malom Központ "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a Sportnap keretében
május 26. Kunbaracs Művelődési Ház "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
május 26. Kadafalva Kadafalvai Óvoda "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
május 25. Borota Borota Könyvtár,
Információs és Közösségi Hely
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
május 25. Hajós Hajós Könyvtár,
Információs és Közösségi Hely
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
május 25. Császártöltés Császártöltés Könyvtár,
Információs és Közösségi Hely
"Beültettem kis kertemet"
környezetvédelmi műsor
a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
május 24. Csengőd Csengőd Könyvtár,
Információs és Közösségi Hely
Szélházi Jankó
zenés mese
a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
május 24. Akasztó Akasztó Könyvtár,
Információs és Közösségi Hely
Szélházi Jankó
zenés mese
a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
május 24. Harta Harta Könyvtár,
Információs és Közösségi Hely
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a Bács-Kiskun Megyei
Katona József Könyvtár

szervezésében
május 22. Budapest Gyerekkuckó Óvoda (XVI. ker.)
Hermina utcai Tagóvoda
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
május 20. Kiskunfélegyháza Béke tér "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a Városalapítók napja
keretében
május 20. Gomba Gólyafészek Óvoda "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
május 19. Budapest Városháza tér
(XII. kerület)
Hegyvidéki Zenés
Péntek Délután

(3 előadás)
május 19. Lajosmizse Meserét Óvoda és Bölcsőde
Rákóczi utcai Tagintézménye
"Beültettem kis kertemet"
környezetvédelmi műsor
május 18. Kecskemét Zrínyi Ilona
Általános Iskola
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
május 13. Budapest Cseperedő Óvoda "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
május 11. Kecskemét Mátis Kálmán
Utcai Óvoda
"Beültettem kis kertemet"
környezetvédelmi műsor
május 1. Jászárokszállás Piactér tavaszköszöntés
április 28. Kecskemét Bárányka Óvoda "Beültettem kis kertemet"
környezetvédelmi műsor
április 27. Budapest Karinthy Frigyes Magyar-Angol
Két Tanítási Nyelvű
Általános Iskola
"Beültettem kis kertemet"
környezetvédelmi műsor
április 22. Kecskemét Libri Könyvesbolt
(Malom Központ)
Szélházi Jankó
zenés mese
április 21. Kecskemét Hírös Agóra
Ifjúsági Otthon
tavaszköszöntés
a Weöres Sándor
Országos Gyermekszínjátszó
Találkozó
keretében
április 14. Balatonszőlős Közösségi Ház és Könyvtár húsvéti műsor
a veszprémi
Eötvös Károly Megyei Könyvtár

szervezésében
április 13. Oroszlány Oroszlányi Közösségi
Színtér és Könyvtár
húsvéti műsor
április 12. Ozora Illyés Gyula Társult Általános
Iskola és Óvoda
húsvéti műsor
a Tolna Megyei
Illyés Gyula Könyvtár

szervezésében
április 11. Ladánybene Általános Iskola húsvéti műsor
április 11. Lajosmizse Meserét Óvoda és Bölcsőde
Rákóczi utcai Tagintézménye
húsvéti műsor
április 10. Szeged Tündérkert Óvoda
és Mini Bölcsőde
húsvéti műsor
április 8. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
húsvéti műsor
április 8. Mezőfalva Kiss Kálmán Művelődési Ház húsvéti műsor
március 18. Budapest Albertfalvi Közösségi Ház tavaszköszöntés
március 10. Budapest Pitypang Művészeti Óvoda tavaszköszöntés
március 9. Zsana Művelődési Ház farsangi mulatság
március 8. Perbál Perbáli Mézeskalács Óvoda tavaszköszöntés
február 24. Nagykőrös Arany János
Általános Iskola
farsangi mulatság
február 24. Jakabszállás Jakabszállási Óvoda farsangi mulatság
február 24. Lajosmizse Meserét Óvoda és Bölcsőde
Rákóczi utcai Tagintézménye
farsangi mulatság
február 18. Kunbaracs Művelődési Ház farsangi mulatság
február 15. Kecskemét Hírös Agóra
Ifjúsági Otthon
Szélházi Jankó
zenés mese
a Varázsszőnyeg
keretében
(3 előadás)
február 11. Dánszentmiklós Művelődési Ház farsangi mulatság
február 10. Gyál Gyáli Tulipán Óvoda farsangi mulatság

2 0 1 6

december 20. Fülöpjakab Általános Iskola adventi műsor
december 20. Felsőlajos Faluház adventi műsor
december 14. Bokros Bokrosi Napsugár Óvoda adventi műsor
december 12. Budapest Zöldágacska Óvoda adventi műsor
december 10. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
adventi műsor
december 10. Kakucs Adventi vásár
(templom)
adventi műsor
december 6. Kecskemét Malom Központ
Kölyökpark
Mikulásváró műsor
december 6. Ladánybene Általános Iskola Mikulásváró műsor
december 6. Lajosmizse Meserét Óvoda és Bölcsőde
Rákóczi utcai Tagintézménye
Mikulásváró műsor
december 5. Kecskemét Petőfi Nyomda Mikulásváró műsor
december 5. Jakabszállás Jakabszállási Óvoda Mikulásváró műsor
december 4. Fülöpszállás Biczó Csárda
és Lovaspanzió
Mikulásváró műsor
(2 előadás)
december 2. Kecskemét Természet Háza
(a Kiskunsági Nemzeti Park
mikulás ünnepélye)
Mikulásváró műsor
december 2. Kecskemét Bács-Kiskun Megyei
Büntetés-Végrehajtási
Intézet
Mikulásváró műsor
november 11. Lajosmizse Meserét Óvoda és Bölcsőde
Rákóczi utcai Tagintézménye
Márton napi mese
november 11. Kecskemét Bárányka Óvoda Libás dalok és játékok
november 10. Csemő Csemői Óvoda
(Községháza díszterem)
Márton napi mese
november 9. Budapest Árnyaskert Óvoda Márton napi mese
november 8. Budapest Erdőszéle Óvoda Márton napi mese
november 7. Ladánybene Általános Iskola
(Művelődési ház)
Márton napi mese
november 7. Nyársapát Nyársapáti Óvoda Márton napi mese
október 9. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
szüreti mulatság
október 7. Lajosmizse Meserét Óvoda és Bölcsőde
Rákóczi utcai Tagintézménye
szüreti mulatság
szeptember 30. Budapest Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Lőrinci Nagykönyvtár
Katyika meg Matyika
zenés mese
szeptember 30. Nyársapát Nyársapáti Óvoda szüreti mulatság
szeptember 29. Pestszentimre Napsugár Óvoda szüreti mulatság
(2 előadás)
szeptember 26. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
Szélházi Jankó
zenés mese
a Népmese hete
keretében
augusztus 27. Orgovány Piactér "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a Falunap keretében
július 27. Kecskemét Hírös Agóra
Ifjúsági Otthon
Szélházi Jankó
zenés mese
a Meseudvar
keretében
július 26. Kecskemét Leskowsky Hangszergyűjtemény Kong a Bongó
nyári tábor
július 16. Kecskemét Bács-Kiskun Megyei
Büntetés-Végrehajtási
Intézet
Szélházi Jankó
zenés mese
július 12. Kecskemét Leskowsky Hangszergyűjtemény Kong a Bongó
nyári tábor
július 9. Törtel Déryné Művelődési
Központ és Könyvtár
"B" épület (Malom)
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a II. Törteli
Juhászfesztivál
keretében
július 2. Fülöpháza Fülöpházi Óvoda "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
40 éves a Fülöpházi
Óvoda
június 29. Kecskemét Leskowsky Hangszergyűjtemény Kong a Bongó
nyári tábor
június 25. Kiskunmajsa Jonathermál Gyógy-
és Élményfürdő
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
június 18. Kecskemét Libri Könyvesbolt
(Malom Központ)
Katyika meg Matyika
zenés mese
június 18. Kecskemét Bajor Étterem
és Vendégház
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
a Petőfi Nyomda
János Napi Rendezvénye
keretében
június 17. Kecskemét Széchenyi sétányi
Bölcsőde
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
június 3. Fülöpjakab Általános Iskola "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
május 29. Kecskemét Granada Konferencia
Wellness és Sport Hotel
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
május 27. Kunbaracs Művelődési Ház "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
május 21. Kecskemét Valentino Kávéház "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
május 20. Budapest Városháza tér
(XII. kerület)
Hegyvidéki Zenés Péntek Délután
(3 előadás)
május 20. Nyársapát Szarka kúria Katyika meg Matyika
zenés mese
május 7. Jászkarajenő Petőfi Művelődési Ház
és Könyvtár
(szabadtéri színpad)
"Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
április 30. Nyársapát Szarka kúria "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
április 29. Kecskemét Bárányka Óvoda "Úgy tetszik, hogy
jó helyen vagyunk itt!"
április 23. Budapest Auróra gyermek táncház
az Art As A Medium
Fesztivál
keretében
(2 előadás)
március 27. Fülöpszállás Biczó Csárda
és Lovaspanzió
húsvéti műsor
március 26. Kecskemét Valentino Kávéház húsvéti műsor
március 24. Lajosmizse Meserét Óvoda és Bölcsőde
Rákóczi utcai Tagintézménye
húsvéti műsor
március 23. Budapest Pestszentimrei Vackor Óvoda
Kölyökmackó Tagóvoda
húsvéti műsor
március 19. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
húsvéti műsor
március 11. Felsőlajos Faluház Március 15.
ünnepi műsor
március 10. Nyársapát Általános Iskola (sportcsarnok) Március 15.
ünnepi műsor
március 4. Kecskemét Bárányka Óvoda Katyika meg Matyika
zenés mese
február 14. Kecskemét Leskowsky Hangszergyűjtemény farsangi mulatság
február 13. Lakitelek Kultúrművek
(HarmiczHázas Pálinkaváros)
farsangi mulatság
február 11. Nyársapát Nyársapáti Óvoda farsangi mulatság
február 5. Nagykőrös Arany János
Általános Iskola
farsangi mulatság
február 2. Felsőlajos Faluház farsangi mulatság
január 29. Lajosmizse Meserét Óvoda és Bölcsőde
Rákóczi utcai Tagintézménye
farsangi mulatság
január 26. Budapest Erdőszéle Óvoda farsangi mulatság

2 0 1 5

december 20. Nyárlőrinc Eötvös Iskola
Buzás János Általános
Iskolai Tagintézménye
Sportcsarnok
adventi műsor
december 19. Szigetvár Zrínyi tér adventi műsor
december 18. Kiskunhalas Fazekas Mihály
Általános Iskola
Játék és tánc apróknak:
adventi készülődés
december 8. Jakabszállás Jakabszállási
Általános Iskola
moldvai táncház
december 6. Törtel Déryné Művelődési
Központ és Könyvtár
Mikulásváró műsor
december 6. Fülöpszállás Biczó Csárda
és Lovaspanzió
Mikulásváró műsor
(2 előadás)
december 5. Kecskemét Az AXON Kábelgyártó Kft.
Mikulás ünnepélye
a Hírös Agóra Ifjúsági
Otthon tükörtermében
Mikulásváró műsor
december 3. Kalocsa Fényi Gyula
Általános Iskola
Kertvárosi Tagiskola
Mikulásváró műsor
november 18. Kecskemét Hírös Agóra
Ifjúsági Otthon
Katyika meg Matyika
zenés mese
a Varázsszőnyeg
keretében
(3 előadás)
október 21. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
a Lóca Szicíliában
népzenei koncert
vetítéssel
október 11. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
Katyika meg Matyika
zenés mese
a Könyves vasárnap
keretében
október 10. Budapest Csillagszem Óvoda Játék és tánc apróknak:
szüreti mulatság
október 9. Kecskemét Bárányka Óvoda Játék és tánc apróknak:
szüreti mulatság
szeptember 6. Szigetvár Vár Játék és tánc apróknak
a Zrínyi napok
keretében
szeptember 1. Vicenza
(Olaszország)
Bar Smeraldo népzenei koncert
az olaszországi/szicíliai turné
keretében
augusztus 31. Acireale
(Olaszország/Szicília)
Piazza Duomo népzenei koncert
az Alkantara Festival-on
az olaszországi/szicíliai turné
keretében
augusztus 30. Siracusa
(Olaszország/Szicília)
Moon
(vegan restaurant)
népzenei koncert
az olaszországi/szicíliai turné
keretében
augusztus 29. Catania
(Olaszország/Szicília)
Castello Ursino népzenei koncert
az Alkantara Festival-on
az olaszországi/szicíliai turné
keretében
augusztus 27. Milo
(Olaszország/Szicília)
Piazza Belvedere népzenei koncert
az olaszországi/szicíliai turné
keretében
augusztus 15. Kecel Művelődési ház
szabadtéri színpad
Játék és tánc apróknak
a szüreti nap
keretében
július 29. Kecskemét Hírös Agóra
Ifjúsági Otthon
Katyika meg Matyika
zenés mese
a Meseudvar
keretében
június 27. Kecskemét Műkertvárosi
Sportcentrum
Játék és tánc
apróknak
május 16. Szolnok Tiszai Hajósok tere Játék és tánc apróknak
az Esély Nap 2015
keretében
április 5. Fülöpszállás Biczó Csárda
és Lovaspanzió
Játék és tánc apróknak:
húsvét
március 28. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
Játék és tánc apróknak
a Tavaszköszöntő
húsvéti kavalkád
és kézműves vásár

keretében
január 16. Kecskemét Gyermekjóléti
Központ
zártkörű rendezvény

2 0 1 4

december 19. Felsőlajos Faluház adventi műsor
november 17. Kecskemét Eleven
Közösségi Tér
Játék és tánc
apróknak
október 1. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
A zene világnapja
zártkörű rendezvény
(2 előadás)
szeptember 20. Kecskemét Játszó Utcabál
(Rákóczi út)
Játék és tánc
apróknak
július 19. Sárvár Nádasdy Történelmi
Fesztivál
Játék és tánc
apróknak
július 14. Kecskemét Széchenyivárosért
Egyesület
Játék és tánc apróknak
a Családi Zenedélután
keretében
július 5. Lakitelek-Tőserdő Széna vagy Szalma
fesztivál
Játék és tánc
apróknak
június 6. Dánszentmiklós Mosolygó Alma
Óvoda
Játék és tánc
apróknak
április 26. Kecskemét Piarista Általános Iskola
(Czollner tér)
táncház
a Sport és művészeti nap
keretében
április 13. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
Játék és tánc apróknak
a Húsvéti kézműves
kirakodó vásár

keretében
február 15. Kecskemét MetLife Biztosító
rendezvényterme
Játék és tánc
apróknak:
farsang

2 0 1 3

december 19. Lajosmizse Fekete István
Általános Iskola
Játék és tánc apróknak
(zártkörű)
december 8. Fülöpszállás Biczó Csárda
és Lovaspanzió
mikulás műsor
(2 előadás)
december 7. Kecskemét Kecskeméti
Ifjúsági Otthon
mikulás műsor
december 6. Kecskemét Ford Hovány Kft. mikulás műsor
november 16. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
koncert
a 20 éve város Lajosmizse
c. rendezvény keretében
október 26. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
Játék és tánc
apróknak:
Boszorkányszombat
október 18. Kecskemét Cifrapalota táncház
a Cifra-fonó-party
keretében
október 13. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
A tilinkó
zenés moldvai székely
népmese feldolgozás
a Könyves Vasárnap
keretében
szeptember 27. Kecskemét Egyetértés Utcai
Óvoda
Játék és tánc
apróknak
augusztus 31. Biharkeresztes Városi
Művelődési Ház
és Könyvtár
Játék és tánc
apróknak
augusztus 21. Kecskemét Főtér koncert
július 26. Parádfürdő Parádfürdői
Ifjúsági Tábor
táncház
július 17. Kecskemét Kecskeméti
Ifjúsági Otthon
A tilinkó
zenés moldvai székely
népmese feldolgozás
a Meseudvar keretében
július 14. Lajosmizse Helytörténeti
Múzeum
Tarhonyafesztivál
keretében
június 22. Helvécia Ludastó
(Nap-tanya)
táncház
a Ludastói Nyárünnep
keretében
június 7. Heves Kerekerdő
Tagóvoda
Játék és tánc
apróknak
június 3. Lajosmizse Vikiék pincéje zártkörű koncert
május 26. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
Játék és tánc
apróknak
április 1. Uppsala
(Svédország)
Studiefrämjandet koncert és moldvai táncház
a svédországi húsvéti turné
keretében
április 1. Uppsala
(Svédország)
Studiefrämjandet Játék és tánc apróknak
a svédországi húsvéti turné
keretében
március 30. Göteborg
(Svédország)
Musikens Hus
Göteborg Balkan Festival
koncert
a svédországi húsvéti turné
keretében
március 29. Vänersborg
(Svédország)
Café Mic koncert
a svédországi húsvéti turné
keretében
március 28. Trollhättan
(Svédország)
Mejeriet koncert
a svédországi húsvéti turné
keretében
március 28. Alingsås
(Svédország)
Idrottscaféet
Mjörnvallen
koncert
a svédországi húsvéti turné
keretében
március 27. Stockholm
(Svédország)
Magyar Ház
(Ungerska Huset)
koncert
a svédországi húsvéti turné
keretében
március 27. Stockholm
(Svédország)
Magyar Ház
(Ungerska Huset)
Játék és tánc apróknak
a svédországi húsvéti turné
keretében
március 26. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
kiállítás megnyitó
február 16. Kecskemét Kecskeméti
Ifjúsági Otthon
Játék és tánc apróknak
a Farsang Farka
rendezvény keretében
február 1. Budapest Hegyvidéki
Mesevár Óvoda
farsangi mulatság
(2 előadás)

2 0 1 2


december 18. Kecskemét Kecskeméti
Ifjúsági Otthon
adventi műsor
december 17. Lajosmizse Főtér adventi műsor
december 13. Budapest Hegyvidéki
Mesevár Óvoda
adventi műsor
(2 előadás)
december 8. Fülöpszállás Biczó Csárda
és Lovaspanzió
mikulás műsor
(2 előadás)
december 6. Budapest BalaBit IT Kft.
irodaháza
mikulás műsor
október 27. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
Játék és tánc
apróknak:
Boszorkányszombat
október 19. Lajosmizse Fekete István
Általános Iskola
gyermektáncház
október 5. Kerekegyháza Domján Pince
Étterem
zártkörű
rendezvény
október 1. Lajosmizse Fekete István
Általános Iskola
gyermektáncház
A Zene Világnapja
augusztus 12. Lajosmizse Helytörténeti Múzeum szoboravató
július 19. Lajosmizse Református Templom
(nyári tábor)
Játék és tánc
apróknak
július 18. Kecskemét Kecskeméti
Ifjúsági Otthon
Az álruhába bújt királyfi
c. zenés mese
július 17. Lajosmizse Református Templom
(nyári tábor)
Az álruhába bújt királyfi
c. zenés mese
június 23. Kecskemét Ráday Múzeum
(Múzeumok Éjszakája)
Az álruhába bújt királyfi
c. zenés mese
június 9. Felsőlajos Húskirály Lovasudvar Játék és tánc
apróknak
május 26. Kecskemét Ward Mária
Leánygimnázium
táncház
a Mobilitás Nyári Egyetem
keretében
május 25. Kecskemét Ceglédi Úti
Óvoda
Az álruhába bújt királyfi
c. zenés mese
május 25. Kecskemét Móra Ferenc
Általános Iskola
Játék és tánc
apróknak
május 24. Hetényegyháza Hetényegyházi
Óvoda
Játék és tánc
apróknak
május 14. Kecskemét Bárányka Óvoda Az álruhába bújt királyfi
c. zenés mese
május 1. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
májusfaállítás
március 21. Hetényegyháza Művelődési ház Az álruhába bújt királyfi
c. zenés mese
február 22. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
Az álruhába bújt királyfi
c. zenés mese
január 6. Felsőlajos Faluház Az álruhába bújt királyfi
c. zenés mese

2 0 1 1


december 7. Kecskemét Kecskeméti
Ifjúsági Otthon
Az álruhába bújt királyfi
c. zenés mese a Varázsszőnyeg
bérlet keretében
(3 előadás)
december 4. Martfű Martfű Városi
Művelődési Központ
és Könyvtár
mikulás műsor
december 2. Kecskemét Gyermekjóléti
Központ
mikulás műsor
november 18. Kecskemét SOS Gyermekfalu
Közösségi Ház
Az álruhába bújt királyfi
c. zenés mese
október 9. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
A Könyves vasárnap
keretében
augusztus 24. Kecskemét Ward Mária
Leánygimnázium
A Mobilitás
Nyári Egyetem

keretében
augusztus 5. Kecskemét-Hetényegyháza
(Nyíri erdő)
Vackor-Vár
Erdei Iskola
Játék és tánc
apróknak
július 28. Parádfürdő Parádfürdői
Ifjúsági Tábor
táncház
június 25. Méntelek Falunap Játék és tánc
apróknak
június 24. Hetényegyháza Művelődési ház Játék és tánc
apróknak
(2 előadás)
június 4. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
A Négy évszak
programsorozat

keretében
május 14. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
A Négy évszak
programsorozat

keretében
május 1. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
Gyermekmajális
április 30. Kecskemét Kecskeméti
Ifjúsági Otthon
A Zöld Ernyő -
Pipiske Fesztivál
keretében
április 9. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
A Négy évszak
programsorozat

keretében
március 18. Kecskemét Kecskeméti
Ifjúsági Otthon
táncház
március 12. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
A Négy évszak
programsorozat

keretében
március 11. Felsőlajos Faluház Március 15.
iskolai ünnepi műsor
február 12. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
A Négy évszak
programsorozat

keretében
január 8. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
A Négy évszak
programsorozat

keretében

2 0 1 0

december 20. Kecskemét Arany János
Általános Iskola
karácsonyi műsor
december 16. Hetényegyháza Művelődési ház karácsonyi műsor
december 12. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
A Négy évszak
programsorozat

keretében
december 11. Ladánybene Művelődési ház táncház
december 3. Budapest Scholl-székház mikulás műsor
november 20. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
A Négy évszak
programsorozat

keretében
október 30. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
A Négy évszak
programsorozat

keretében
október 9. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
A Négy évszak
programsorozat

keretében
október 8. Lajosmizse Hétalvó
családi napközi
Játék és tánc
apróknak
május 23. Lajosmizse - Vizes dűlő IV. Hagyományőrző
Családi Majális
Az álruhába bújt királyfi
zenés mese
május 19. Szolnok Szent-Györgyi Albert
Általános Iskola
Az álruhába bújt királyfi
zenés mese
május 1. Lajosmizse Lajosmizse Város
Művelődési Háza
és Könyvtára
Gyermekmajális
április 20. Lajosmizse Fekete István
Általános Iskola
Az álruhába bújt királyfi
zenés mese